Znaleziono 0 artykułów
01.06.2021

Timothée Chalamet w nowym filmie Luki Guadagnino

01.06.2021
Fot. Getty Images

Po sukcesie „Tamtych dni, tamtych nocy” Timothée Chalamet i Luka Guadagnino ponownie łączą siły we wspólnym projekcie. „Bones & All” będzie pierwszym filmem reżysera kręconym w Stanach Zjednoczonych.

Ekranizacja powieści Camille DeAngelis „Bones & All” to trzymająca w napięciu historia o dojrzewaniu, poznawaniu siebie i pierwszej miłości. Nastoletnia Maren Yearly wyrusza w podróż do Stanów Zjednoczonych, by odnaleźć ojca. Chce dowiedzieć się, dlaczego od urodzenia czuje potrzebę zabijania i zjadania tych, którzy ją kochają. Po drodze spotyka chłopaka o imieniu Lee.

W główną rolę Maren wcieli się Taylor Russell („Zagubieni w kosmosie”), której towarzysza zagra Timothée Chalamet („Tamte dni, tamte noce”). W filmie zobaczymy także Marka Rylance’a („Most szpiegów”), Chloë Sevigny („Nie czas na łzy”), Michaela Stuhlbarga („Tamte dni, tamte noce”), Andre Hollanda („Moonlight”), Jessikę Harper („Suspiria”) oraz Davida Gordona Greena („Halloween”). Scenariusz napisał Dave Kajganich („Suspiria”), a reżyserią zajmie się Guadagnino. Zdjęcia rozpoczęto pod koniec maja tego roku w okolicach Ohio.

Film z pogranicza coming of age i horroru będzie kolejnym wspólnym projektem Chalameta i Guadagnino po „Tamtych dniach, tamtych nocach”. Jak poinformował reżyser, druga część tamtego filmu nie powstanie. Wpływ na to ma napięty grafik Chalameta i skandale wokół odtwórcy drugiej głównej roli, Armiego Hammera.

Data premiery „Bones & All” nie jest jeszcze znana.

 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij