Znaleziono 0 artykułów
29.10.2020

Torebka The Tall Story marki Alexander McQueen

29.10.2020
(Fot. Materiały prasowe)

Geometryczny kształt, funkcjonalna forma, wyraziste kolory – oto The Tall Story, nowa wersja modelu The Story projektu Sary Burton, dyrektorki kreatywnej marki Alexander McQueen.

Z kolekcji domu mody Alexander McQueen na sezon jesień-zima 2020-2021 bije siła. W marcu tego roku na wybiegu pojawiły się kobiety-wojowniczki – odważne i drapieżne. Niektórym z nich towarzyszyły tarcze w postaci nowej odsłony torby The Story.

(Fot. Materiały prasowe)

Pokaz przedstawiał rozwój modelu od biżuteryjnego puzderka do smukłej wersji o rzeźbiarskich liniach. Awangarda, geometryczność i futuryzm – w sztywnej konstrukcji widać geniusz krawiecki Alexandra McQueena i architektoniczne mistrzostwo Sary Burton, która w 2010 r. przejęła schedę po założycielu marki.  

The Tall Story została wyposażona w krótkie stalowe rączki inspirowane kunsztem jubilerskim i dłuższe skórzane paski pozwalające nosić ją na ramieniu. Może pomieścić wszystkie niezbędne przedmioty, w tym laptopa. Przednia kieszeń, ulokowana pod tłoczoną pieczęcią z sygnaturą domu mody, zapewnia natomiast łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy – portfela i smartfonu. 

(Fot. Dzięki uprzejmości Julie Janie)

Model występuje w kilku wersjach kolorystycznych. Pojawia się w krwistej i rubinowej czerwieni, czerni onyksu i barwie bordo. Dostępny jest również projekt łączący wszystkie barwy na zasadzie patchworku lub oprawiony w pikowaną albo tłoczoną skórę.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij