Znaleziono 0 artykułów
12.02.2020

Urodzinowa kawa w Green Caffè Nero

12.02.2020
(Fot. Materiały prasowe)

Nowy numer „Vogue Polska” z piękną Jean Campbell na okładce koniecznie przeczytajcie przy kawie. Z okazji drugich urodzin naszego magazynu wspólnie z partnerem, Green Caffè Nero, przygotowaliśmy dla was specjalną promocję.

To już drugie urodziny „Vogue Polska”. 24 numery za nami (w tym „Vogue Uroda” i „Vogue Man”). Wystartowaliśmy też z aplikacją mobilną. Jest co świętować! Z tej okazji połączyliśmy siły z Green Caffè Nero, by przygotować dla naszych czytelników specjalną akcję.

(Fot. Materiały prasowe)

Green Caffè Nero wyrosło z małej organizacji, a teraz jest jedną z najbardziej znanych sieci kawiarni. Od początku dba o etyczną stronę biznesu – kawa, którą wypijecie w Nero, pochodzi z certyfikowanych upraw, a jedzenie wykonane jest z najwyższej jakości produktów. Green Caffè Nero słynie też z przytulnych wnętrz z wygodnymi fotelami, drewnianymi podłogami i biblioteczkami sięgającymi sufitu. Każda z kawiarni jest niepowtarzalna – nie znajdziecie dwóch identycznie wyglądających lokali. Cieszymy się, że to właśnie w jednym z nich będziecie mieli okazję wypić naszą urodzinową kawę.

W wybranych dniach w kawiarniach Green Caffè Nero w całej Polsce odbierzecie dowolną kawę (z oferty klasycznej) za 1 zł. Wystarczy, że macie w swoich telefonach zainstalowaną aplikację „Vogue Polska” w wersji premium.

(Fot. Materiały prasowe)

Użytkownicy naszej aplikacji bez dostępu do treści premium także otrzymają kawę w specjalnej cenie. W aplikacji już czeka na was specjalny kod QR, który upoważnia do odebrania rabatu -30% na kawy w Green Caffè Nero.

Szczegóły akcji znajdziecie w aplikacji mobilnej „Vogue Polska”. Jeśli jeszcze jej nie macie, koniecznie pobierzcie ją w Apple Store albo w Google Play.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij