Znaleziono 0 artykułów
28.10.2021

Vinokilo: największy w Europie targ mody vintage w Warszawie

28.10.2021
(Fot. Getty Images)

Największy w Europie targ mody vintage Vintage Kilo Pop Up Store, po raz pierwszy w Warszawie! Wydarzenie w domu handlowym Mysia 3 potrwa od 27 do do 31 października 2021 roku.

Podczas Vinokilo będzie można kupić ubrania vintage na kilogramy - pierwszego i drugiego dnia wydarzenia w cenie 180 zł/kg, trzeciego - 160 zł/kg. Z kolei ostatniego, czwartego dnia eventu ubrania z drugiej ręki będziemy mogli tu kupić w cenie 135 zł/kg. W dniach 27-29 października targ pozostaje otwarty w godzinach od 12 do 20, w dniach 30-31 października - od 10 do 18.

Według Vinokilo ubrania vintage są równie na czasie, co najnowsze kolekcje. W 2021 roku pojawiły się video „Vintage is for everyone”, promujące kolekcję ubrań z drugiej ręki na sezon wiosna/lato 2021.

Pomysłodawcą projektu jest niemiecki przedsiębiorca Robin Balser. Jego filozofia głosi, że coś, co dla jednego człowieka wydaje się bezwartościowe, dla innego może być prawdziwym skarbem. W materiale „What is Vinokilo about? - A close interview with Robin” widzimy go, gdy trzymając w rękach piękną wzorzystą kurtkę pyta: - Jak to trafia na śmieci? to pytanie, które chyba najczęściej sobie zadaję. Dodaje także: - Chcemy, aby ludzie poczuli się dobrze z odzieżą z secondhandów.

Poprzednia edycja wydarzenia odbyła się w Lille we Francji. Z Warszawy targ przywędruje natomiast do Terni we Włoszech.

Darmowe wejściówki na targ Vinokilo można zarezerwować na stronie internetowej.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij