Znaleziono 0 artykułów
26.03.2021

Horoskop na nowy rok astrologiczny

26.03.2021
(Fot. Harley Weir / Art Partner)

20 marca o 9.37 byliśmy świadkami równonocy wiosennej. Słońce znalazło się dokładnie nad równikiem, zwiastując nowy rok astrologiczny. To czas na refleksję i celebrację – teraz możesz całkowicie odmienić swoje życie.

Zamiast snucia sentymentalnych wspomnień wykorzystaj ten czas na remanent – w głowie, w szafie i w życiu. Rozpoczęcie wędrówki Słońca wokół 12 znaków zodiaku to idealny moment do zmian.

Kilka dni po rozpoczęciu nowego roku astrologicznego – 26 marca – doświadczymy gwiezdnego punktu Wenus, tym razem w płomiennym Baranie. Zjawisko to polega na koniunkcji zrównującej tę planetę ze Słońcem. W jej wyniku czeka nas rozkwit życia miłosnego, poprawa sytuacji finansowej i dużo pozytywnych emocji. To astrologiczny tranzyt, który występuje co 10–12 miesięcy, a w tym roku wypada tylko raz.

To idealna okazja do manifestacji naszych najskrytszych marzeń – wszechświat na pewno nas wysłucha. Nasz temperament znajdzie ujście 28 marca podczas pełni Księżyca w Wadze. Układ planet będzie sprzyjał znalezieniu równowagi w miłości.

Co nowy rok astrologiczny szykuje dla twojego znaku? 

Baran

Narobisz dużo hałasu. Minęło sporo czasu, odkąd ostatni raz domagałaś się uwagi ze strony innych. Mimo ognistego temperamentu będziesz teraz potrzebować czułej opieki. Nie daj się pochłonąć ślepemu dążeniu do władzy, uznania i sławy. Rób mniejsze kroki, aby mieć pewność, że droga do osiągnięcia wyznaczonych celów będzie konsekwentna.

Byk

Twoja intuicja jest potężniejsza niż kiedykolwiek. Zamiast uciekać od sygnałów, które przesyła ci wszechświat, po prostu je przyjmij. Zacznij prowadzić dziennik, w którym zapiszesz marzenia i spostrzeżenia. Umożliwi ci kontrolę nad sprawami zawodowymi, miłosnymi i finansowymi.

Bliźnięta

Czas oddać się pasji. Poświęcenie się wolontariatowi, zorganizowanie z przyjaciółmi wspólnego przedsięwzięcia lub wzięcie udziału w kursie internetowym pomoże ci poczuć się dobrze ze sobą. Całkowite oddanie się projektom pozwoli także na nawiązanie głębszej relacji ze światem.

Rak

Twoja kariera nabierze tempa. Nowy rok astrologiczny jest świetną okazją do odnowienia kontaktów z dawnymi znajomymi z pracy i poznanie nowych osób z branży za pośrednictwem serwisów społecznościowych. Użyj umiejętności detektywistycznych, aby dowiedzieć się, jaka praca naprawdę cię satysfakcjonuje. W najbliższym czasie będziesz także miała odwagę poprosić o podwyżkę lub awans. 

Lew

Musisz uwolnić zebraną w sobie energię. Zamiast trzymać ją w środku (jak masz w zwyczaju), daj jej upust. Nie bój się wyrażenia uczuć. Wypłacz się. Poproś zaufanego powiernika o wysłuchanie. Joga i rozciąganie pomogą ci się oczyścić. Jeśli zrobisz chociaż jedną z tych rzeczy, poczujesz harmonię ciała, umysłu i duszy. 

Panna

Do tej pory zawsze kierowałaś się raczej logiką niż emocjami, to się zmieni. Twoja wrażliwa strona zachęci cię do słuchania podpowiedzi serca. Nie będziesz dłużej podejmować pragmatycznych decyzji we wszelkich aspektach życia, a zaczniesz sugerować się tym, co wydaje ci się słuszne.

Waga

Nowy rok astrologiczny rozpocznie się dla ciebie od nowej miłości. Stworzysz i wzmocnisz więzi emocjonalne, które mogą trwać całe życie. Tak długo, jak będziesz w stanie znaleźć równowagę z partnerem, nic cię nie zatrzyma. Nie będziesz musiała dłużej zastanawiać się, co czuje twoja druga połowa, bo jej czyny pokażą ci, jak wiele dla niej znaczysz.

Skorpion

Czas na reset. Zamiast poświęcać się pracy od rana do wieczora, daj sobie czas na relaks. Pamiętaj o odpoczynku, medytacji i rozluźnieniu. Jeśli nie pozwala ci na to napięty harmonogram, spróbuj przeorganizować go tak, aby mieć czas na oddech.

Strzelec

Znalezienie nowego hobby (takiego jak szydełkowanie, ogrodnictwo, gotowanie lub malowanie) zainspiruje cię do podjęcia ryzyka we wszystkich innych dziedzinach życia. Poczujesz, że możliwości są nieskończone. Możesz w końcu urzeczywistnić to, co masz w głowie.

Koziorożec

Często nosisz maskę. W nowym roku staniesz się bardziej otwarta i zrozumiesz swoje najskrytsze uczucia. Staniesz się bardziej czuła, co stanowić będzie idealne dopełnienie twojej bezpośredniej natury.

Wodnik

Twoja relacja ze światem materialnym jest ostatnio bardzo złożona. Zwracasz większą uwagę na pragnienia duchowe, a zdecydowanie mniejszą na finanse. To się wkrótce zmieni. Następne 12 miesięcy da ci okazję do inwestycji i oszczędności. 

Ryby

Mów, co myślisz. Wyrażanie emocji może początkowo okazać się wyzwaniem, jako że z natury niechętnie dzielisz się z innym. Gdy się ośmielisz, przybliży cię to do drugiej połowy lub pozwoli wyznać miłość nowej osobie. 

Lisa Stardust
Proszę czekać..
Zamknij