Znaleziono 0 artykułów
15.03.2021

Wenus w horoskopie urodzeniowym

15.03.2021
Fot. East News

Wenus, planeta przyjemności, seksapilu i stylu, wpływa na nasze związki. Astrolożka Lisa Stardust przygotowała horoskop w Wenus dla każdego z nas.

Baran

Osoby z Baranem w Wenus żyją dla dreszczyku emocji związanego z poszukiwaniem partnera, a później ciężko pracują nad utrzymaniem związku. Lubią wydawać wszystkie pieniądze – czas nauczyć się oszczędności. W dobre dni są duszą towarzystwa.

Byk

Wenus jest w domu, kiedy znajduje się w znaku Byka. Urodzeni w tym znaku to czarujące, lojalne i lubiące flirt osoby. Niektórzy nawet nazwaliby cię Casanovą, ale w odróżnieniu od literackiego kochanka cenisz sobie zaangażowanie i stabilność, zarówno w relacjach, jak i w finansach. Twoim żywiołem energetycznym jest ziemia, więc lubisz luksusowe prezenty.

Bliźnięta

Z Wenus w Bliźniętach stajesz się społecznym motylem, który uwielbia bez końca rozmawiać z tymi, na których mu zależy. Interesują cię ludzie z ciekawymi osobowościami. Będziesz skłonny do relacji z osobą, która ma świetne poczucie humoru i podobny do ciebie iloraz inteligencji. Twoja relacja z przedmiotami materialnymi jest zmienna, a stan konta potrafi być tak przewrotny jak twoje serce.

Rak

W romansach jesteś sentymentalny. Nigdy nie odmawiasz innym pomocy. Często trwasz przy przyjaciołach i partnerach na zawsze. Jesteś zaangażowany na całego. To jednak nie znaczy, że dopuszczasz do siebie byle kogo. Dbasz o bezpieczeństwo serca i portfela, a po jego złamaniu tkwisz w kokonie bezpieczeństwa do czasu, aż rany się nie zagoją.

Lew

Podobne artykułyHoroskop na marcowy nówPola Godot Osobom z Lwem w planecie Wenus nie brakuje pasji i pewności siebie. Dziarsko dążysz do obranych sobie celów i prawie zawsze udaje ci się zjednywać sobie ludzi. Kochasz wielkie deklaracje miłosne i głośny podziw dla ludzi, którzy są dla ciebie ważni. Uważaj tylko, aby nie odstraszyć tych mniej ekstrawertycznych ukochanych.

Panna

Publicznie nigdy nie okazujesz uczuć. Jesteś praktycznym realistą, co oznacza, że potrzebujesz czasu, żeby się zaangażować. W kwestii finansów nie lubisz wydawać kasy na głupoty. Zamiast tego oszczędzasz na rzeczy, których potrzebujesz.

Waga

Niech ten astrologiczny znak cię nie zwiedzie. Ci z nas urodzeni w znaku Wagi mogą wydawać się oderwani od rzeczywistości, ale w gruncie rzeczy są bardzo przywiązani do formuły bycia w związku. Rozkwitasz, kiedy masz partnera czy partnerkę. Chcesz być związany z drugą połową do końca świata i jeden dzień dłużej. Kochasz być kochanym. Nie kupujesz rzeczy pod wpływem chwilowego kaprysu, w zakupach zawsze doszukujesz się balansu.

Skorpion

Ci urodzeni w czasie, kiedy Wenus znajduje się w znaku Skorpiona, są zawsze w gorącej wodzie kąpani. Od początku wiesz, że osoba, którą poznajesz, to ta jedyna i angażujesz się w relację całym sobą. Kiedy się zakochasz, twoje uczucia nie bledną, wręcz przeciwnie, z czasem nabierają na sile. Lubisz mieć nad kimś władzę w związku, a jednocześnie lubisz, gdy ktoś ma władzę nad tobą. Rozciąga się to także na posiadanie dóbr materialnych – chcesz wszystko kontrolować.

Strzelec

Podobne artykułyHoroskop urodzeniowyLisa Stardust Z Wenus w Strzelcu jesteś gotowy na przygody i pewny siebie w miłości. Przeciwieństwa naprawdę się przyciągają. Często odnajdujesz się w relacjach z osobami, które kompletnie się od ciebie różnią. Jesteś optymistą i idealistą, ale nienawidzisz, kiedy twój partner lub partnerka robią ci sceny zazdrości lub bombardują cię negatywnymi emocjami. Musisz nauczyć się panować nad ciągłą chęcią wydawania pieniędzy, często zdarza ci się inwestować w rzeczy obarczone wysokim ryzykiem.

Koziorożec

Raczej nie zdarza ci się tracić głowy z powodu romantycznych uniesień. Lubisz randkować i chętnie wiążesz się z ludźmi, z którymi jesteś w stanie wyobrazić sobie przyszłość. Jesteś raczej typem wybrednym. Masz tendencje do bycia oszczędnym, bezpośrednim i poważnym w swoich intencjach, emocjach i finansach. Jeśli chodzi o dobre strony, to jesteś lojalny i szukasz stabilizacji zarówno życiowej, jak i finansowej.

Wodnik

Lubisz lekkie romanse. Wolisz pozostawać w niezobowiązujących relacjach, niż bardzo się zaangażować. Jesteś znany z bycia zdystansowanym w miłości i prawdziwej przyjaźni z partnerami, bez sentymentów wyrażasz swoją krytykę i zachwyty. Twoje wybiegające w przyszłość serce przynosi ci kreatywnych partnerów, którzy są przeszywająco inteligentni i cool. Jesteś też znany z innowacyjnych pomysłów w zarabianiu pieniędzy.

Ryby

Czy ktoś powiedział, że romans nie żyje? Na pewno nie ci z nas urodzeni w Rybach. Łatwo się przystosowujesz i jesteś niezwykle wrażliwy. Twoja miłość nie zna granic. W miłości jesteś gorliwym marzycielem z dobrą intuicją. Wierzysz w bajkowe zakończenia.

Lisa Stardust
Proszę czekać..
Zamknij