Znaleziono 0 artykułów
04.01.2021

W tym tygodniu w aplikacji: 04-10.01.2021

04.01.2021
(Kolaż Agata Wojtczak)

Najgorętsze trendy sezonu, ciekawe rozmowy, sprawdzone polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Koziorożec znajdzie czas na miłość, Wodnik będzie mieć świetne pomysły, a Rak poukłada sprawy z partnerem.

(Fot. Getty Images)

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu sprawdzamy, czy przyszłość mody jest wolna od ograniczeń płci, wybieramy najgorętsze trendy w makijażu na 2021 rok i polecamy instagramowe profile znanych astrolożek.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Szafie vintage rozmawiamy z Magdą Waluch, autorką bloga Soie. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest książka „Chleb i okruszki" Elizy Mórawskiej-Kmity, autorki bloga whiteplate.com (wybrany przepis znajdziecie pod linkiem). W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić zaglądamy do jednej z najpiękniejszych kwiaciarni w Warszawie – Gładki Studio. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z piosenkarką Luną.

(Fot. Magda Waluch/Soie)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy netfliksowy przebój –  „Bridgertonowie”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij