Znaleziono 0 artykułów
14.12.2020

W tym tygodniu w aplikacji: 14-20.12.2020

14.12.2020
(Kolaż Agata Wojtczak)

Podsumowania najważniejszych wydarzeń mijającego roku w modzie i sztuce, wyjątkowe konkursy, sprawdzone polecenia świąteczne i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Panna znajdzie czas dla siebie, Skorpion dyplomatyczne rozwiązania, a Strzelec może nawet miłość.

(Fot. Tobias Delcroix)

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu Amina Muaddi, ulubiona projektantka Rihanny, opowie o współpracy z raperem A$AP Rockym, dowiecie się, jak chronić skórę przed szkodliwym działaniem alkoholu i poznanie sprawdzone triki ekspertów.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. W poniedziałek przygotowaliśmy dla was stylizacje na święta. W środę do wygrania jest nowa książka Małgorzaty Czyńskiej „Kobiety z obrazów”, w której autorka odkrywa tajemnice słynnych płócien i ich bohaterek. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić wybierzemy się do Vegan Ramen Shop.

Misia Godebska na obrazie Augusta Renoira (Fot. materiały prasowe)

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy przeczytać fragment książki „Kobiety z obrazów”, w którym poznacie historię Misi Godebskiej, ikony belle epoque i muzy Toulouse-Lautreca i Renoira. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia wprawiamy się w świąteczny nastrój przy netfliksowym seansie „A Very Murray Christmas”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij