Znaleziono 0 artykułów
21.12.2020

W tym tygodniu w aplikacji: 21-27.12.2020

21.12.2020
(Kolaż Agata Wojtczak)

Podsumowania 2020 roku w modzie, kulturze i sztuce, świąteczne przepisy, wyjątkowe konkursy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Bliźnięta w Święta zajmą się domem, Panny pracą, Koziorożce wysłuchają przyjaciół. Sprawdźcie, co was czeka oprócz ubierania choinki.

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu poznacie 12 kobiet, które zmieniały świat na lepsze.

Jess Adamczyk/Fashion Mugging (Fot. Archiwum własne)

Nie zapomnijcie zajrzeć do zakładki lookbook. W tym tygodniu znajdziecie tam najnowsze kolekcje YES, Affair i Le.Songe, a także specjalne kody rabatowe na wybrane linie. Tu znajdziecie pomysły na świąteczne prezenty last minute.

Sprawdźcie nowe odsłony stałych cyklów. W poniedziałkowej Szafie vintage rozmawiamy z Jess Adamczyk, znaną w sieci jako FashionMugging. We wtorek Eliza Mórawska-Kmita, autorka bloga WhitePlate.com, przygotowała sprawdzony przepis na domowy chleb. W środę czeka na was konkurs. Szczegóły już wkrótce! Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama przedstawiamy ilustratorkę Anitę Tomalę.

(Il. Anita Tomala)

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment książki „Dużo orgazmów proszę”, w którym dziewczyny z The Hotbed Collective przyglądają się wszystkim aspektom kobiecej seksualności. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy „Stewardesę”, nową produkcję HBO.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij