Znaleziono 0 artykułów
30.11.2020

W tym tygodniu w aplikacji: 30.11-6.12.2020

30.11.2020
(Kolaż Agata Wojtczak)

Sprawdzone pomysły na prezent, filmowe polecenia i najgorętsze trendy tej zimy. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Lwy dobrze nastroi oczekiwanie na święta, Bliźnięta zaczną kupować prezenty, a Ryby układać plany. 

Sarah Jessica Parker w latach 90. (Fot. Getty Images)

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu rozmawiamy z Mimi Moocher, modelką i influencerką, która zdobyła serce Romeo Beckhama, prezentujemy marki, które umiejętnie grają na naszej nostalgii, i pytamy ekspertów o wskazówki, jak kupować perełki vintage.

Nie zapomnijcie zajrzeć do zakładki lookbook. W tym tygodniu znajdziecie tam najnowsze kolekcje YES, Affair i Le.Songe, a także specjalne kody rabatowe na wybrane linie. To świetne pomysły na świąteczne prezenty dla bliskich.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. W poniedziałkowej Szafie vintage rozmawiamy z Jess Adamczyk, znaną w sieci jako FashionMugging. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania esej „Książka o miłości”, który docenią rozważne i romantyczne. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić zaglądamy do Kex Vintage Store. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z malarzem Dawidem Czyczem.

Brigitte Bardot w "Pogardzie" (Fot. East News)

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment książki o asertywności – „Dziewczyno, przestań przepraszać”. W niedzielnym Filmie tygodnia powracamy do filmu Jean-Luca Godarda „Pogarda” z Brigitte Bardot w roli głównej. Francuski reżyser świętuje w tym tygodniu 90. urodziny

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij