Znaleziono 0 artykułów
07.12.2020

W tym tygodniu w aplikacji: 7-13.12.2020

07.12.2020
(Kolaż Agata Wojtczak)

Materiały zza kulis nowych seriali Netfliksa, przewodniki po najgorętszych trendach sezonu, wyjątkowe wywiady i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Idą święta. Lwy mają dobry humor, Bliźnięta kupują prezenty, a Ryby planują 2021 rok.

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu zaglądamy za kulisy „Bridgertonów” z kostiumami inspirowanymi czasami regencji. Pozwalamy sobie na moment nostalgii, przeglądając nową książkę fotografa Glena Lunchforda, twórcy kampanii Prady w latach 90., sprawdzamy też, jak nosić dres w kolejnym roku.

(Fot. Glen Luchford/Prada/Vogue International)

Nie zapomnijcie zajrzeć do zakładki lookbook. Znajdziecie tam najnowsze kolekcje takich marek jak YES, Affair i Le.Songe, a także specjalne kody rabatowe na wybrane linie. Tu znajdziecie pomysły na świąteczne prezenty dla bliskich.

Sprawdźcie też nowe odsłony stałych cyklów. W poniedziałkowym Trendzie miesiąca sprawdzamy, jak nosić czerwień. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania najnowsza książka Eryka Wałkowicza, znanego blogera kulinarnego i specjalisty od kuchni roślinnej. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić zaglądamy do jednej z naszych ulubionych kawiarni w Warszawie – STOR na Tamce. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z Weroniką Banaś, artystką, projektantką i pionierką biodegradowalnych materiałów, które są przyszłością zrównoważonego designu.

(Fot. Weronika Banaś)

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment książki Bartka Kieżuna „Stambuł do zjedzenia”, która choć trochę ukoi tęsknotę za podróżami. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia polecamy „Normalnych ludzi”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij