Znaleziono 0 artykułów
24.02.2020

W tym tygodniu w aplikacji mobilnej „Vogue Polska” 24.02-01.03

24.02.2020
(Fot. Materiały prasowe, Getty Images, kolaż Agata Wojtczak)

W aplikacji mobilnej „Vogue Polska” czeka już na was nowy tygodniowy horoskop. Już niedługo pojawią się także fragmenty książek i kolejny odcinek z podróżniczego cyklu, który specjalnie dla nas przygotowuje Travelicious.

Travelicious to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich influencerek-podróżniczek. Dla użytkowników aplikacji „Vogue Polska” tym razem przygotowała miniprzewonik po najpiękniejszych miasteczkach we Włoszech.

(Fot. Travelicious)

W naszej aplikacji będziecie mieli także okazję przeczytać fragment książki (bestselleru „New York Timesa”) „Sprzątaczka” Stephanie Land w przekładzie Barbary Gadomskiej (Wydawnictwo Czarne).

(Fot. Materiały prasowe)

W naszym raporcie street style pod lupę wzięliśmy oversize. Sprawdziliśmy, jak stylowe dziewczyny noszą ubrania i dodatki w rozmiarze XXL.

Przygotowaliśmy dla was także recenzję filmu tygodnia, wybraliśmy produkt dnia i zajrzeliśmy za kulisy najważniejszych pokazów na nadchodzący sezon.

Użytkownicy premium aplikacji „Vogue Polska”, którzy mają wykupioną prenumeratę naszego magazynu, mogą oczywiście posłuchać naszych podcastów i przeczytać jako pierwsi artykuły premium (także z zagranicznych edycji „Voguea”).

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij