Znaleziono 0 artykułów
01.02.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 01-07.02.2021

01.02.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Wywiady z osobowościami świata mody i kultury, sprawdzone porady i polecenia, wyjątkowe cykle i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Lew zatęskni za wesołym towarzystwem, Strzelec zorganizuje dla znajomych rozrywki, a Bliźnięta, jak to one, w myślach flirtują, w życiu pracują.

Kate Zach / Fot. Archiwum własne 

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając wegańskie kosmetyki, zaglądamy do archiwum niepokornego Helmuta Langa i rozmawiamy z Venedą Carter, stylistą Kim Kardashian West i jedną z najbardziej wpływowych stylistek w branży.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Szafie vintage zaglądamy do garderoby Kate Zach, właścicielki second hand VINYL stuff. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić stęsknieni za sztuką wracamy do Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z młodym projektantem i stylistą Krystianem Szymczakiem.

Fotografka: @marta.surovy; Modelka @gabriela.kruszynska; Model Agency @uncovermodelswarsaw; Mua @yoannabellee; Hair @syrenazkosmosu; Asystent @roobeepyy / Fot. Archiwum własne Krystian Szymczak

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment książki „Dom duchów”, pierwszej części słynnej trylogii Isabel Allende. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia, 12 lat po premierze, powracamy do „Samotnego mężczyzny”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij