Znaleziono 0 artykułów
02.05.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 02-08.05.2022

02.05.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Relacja z MET gali, kontrowersyjne trendy, urodowe porady i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. Tylko. W tym tygodniu rozmawiamy z Maggie Rawlins, modelką pracującą na polsko-ukraińskiej granicy, sprawdzamy makijażowi dekalog Francuzek i zaglądamy na wystawę poświęconą Touko Valio Laaksonenowi, fińskiemu artyście znanemu światu jako Tom of Finland.

Fot. @kimkardashian

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Panny powinny unikać plotkarzy, a Lwy nie powierzać nieodpowiedzialnym osobom ważnych zadań. Rakom uda się za to odegrać rolę dobrego mediatora w trudnych sprawach – sprawdź, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon stałych cyklów. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest książka „Merci, monsieur Dior”, nowa powieść Agnès Gabriel o powstaniu modowego imperium. W czwartek dzielimy się z wami sprawdzonym przepisem Belli Hadid na szybki lunch. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Fot. IMaxTree

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „Miasto jest nasze”. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij