Znaleziono 0 artykułów
03.01.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 03-09.01.2022

03.01.2022
Kolaż Agata Wojtczak

Najgorętsze trendy nowego roku, wschodzące gwiazdy świata sztuki, sprawdzone przepisy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Koziorożcom sprzyja szczęście, Rakom potrzeba luksusu, a Wagi wreszcie odpoczną. Sprawdźcie, co was czeka w pierwszych dniach nowego roku.

Fot. Acielle / Style du Monde

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu wybieramy najciekawsze koncerty i festiwale, które powinny znaleźć się w waszym muzycznym kalendarzu, zaglądamy za kulisy stylowego ślubu Anny-Phillippy Wolf i sprawdzamy, dlaczego to najwyższy czas, by kultura „glow up” odeszła w zapomnienie.  

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się stylowej metamorfozie Andy Sachs z filmu „Diabeł ubiera się u Prady”. Z kolei w czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do Flow Cafe, jednej z najlepszych kawiarni w Gdyni.

Plaże Agnès / Fot. materiały prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy sięgnąć po „Ogród na cztery pory roku”, naszą Książkę na weekend. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy „Plaże Agnès”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij