Znaleziono 0 artykułów
03.05.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 03-09.05.2021

03.05.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Wyjątkowe wywiady z osobowościami świata mody i kultury, przewodniki po najgorętszych trendach sezonu, konkursy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Strzelec może dostać ciekawą propozycję, Byk pozna intrygujące osoby, a Lew ma szanse na gorący romans. Sprawdźcie, jak zacznie się dla was maj.

Fot. Oliver Haddlee Pearch / Art Partner

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu rozmawiamy z kostiumografką „Cruelli” z Emmą Stone w roli głównej, wybieramy najmodniejsze buty lata i sprawdzamy, jaki jest sekret francuskiego je ne sais quoi.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowym Trendzie miesiąca podpowiadamy, jak nosić minispódniczki, trend z lat 90., który w tym sezonie przeżywa prawdziwy renesans. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest książka z wegańskimi przepisami na miski mocy, „The Bowl Book”. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić zaglądamy na kawę do gdyńskiego „Tłoku”. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z ilustratorem Przemysławem Sokołowskim.

Fot. materiały prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy nową książkę Hiroko Oyamady „Ogród”. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia „Cień i kość”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij