Znaleziono 0 artykułów
03.10.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 03-09.10.2022

03.10.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Archiwa domów mody, najważniejsze premiery jesieni i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. piszemy o nowym projekcie ukraińskiego „Vogue’a”, rozmawiamy z kolekcjonerką projektów Gucci z czasów Toma Forda i wybieramy krótkie filmy w sam raz na jesienne wieczory.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższy tydzień. Wagi przekonają się, że muzyka łagodzi nie tylko obyczaje, Barany znajdą się w centrum uwagi, zbierając mnóstwo komplementów, a Byki odbiorą cenną lekcję ucząc się na cudzych błędach – sprawdź, co czeka cię w nadchodzących dniach.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorek startujemy z nowym cyklem. Z Trend Alert jako pierwsi dowiecie się, co będziemy nosić w najbliższym sezonie. Tym razem pod lupę bierzemy dzianinę. W czwartek przygotowaliśmy przepis na jesienną tartę z jabłkami.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „Szkołę złamanych serc”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij