Znaleziono 0 artykułów
04.07.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 04-10.07.2022

04.07.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Kulisy tygodni mody haute couture, najważniejsze trendy sezonu i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu wybieramy najważniejsze trendy nadchodzącego sezonu, zaglądamy za kulisy ślubu Alexandry Daddario, gwiazdy „Białego lotosu” i poznajemy perełki dizajnu projektantki Olgi Bielawskiej.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Byki czeka tydzień w biegu, Strzelce nieoczekiwany przypływ gotówki, a Koziorożce wsparcie bliskich – sprawdź, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon stałych cyklów. We wtorkowych Sekretach urody zaglądamy do kosmetyczki Camille Charrière. W czwartek przygotowaliśmy dla was fragment książki Toshikazu Kawaguchiego „Zanim wystygnie kawa”. W piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „Annette”, które właśnie trafiło na platformę HBO Max. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij