Znaleziono 0 artykułów
05.04.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 05-11.04.2021

05.04.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Wyjątkowe wywiady, przewodniki po trendach, sprawdzone polecenia i wiele więcej. Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Przed Panną otworzą się nowe możliwości, Bliźnięta załagodzą konflikt, Rybom i Strzelcom gwiazdy zalecają spacer.

Fot. materiały prasowe

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu z Kaią Gerber rozmawiamy o jej sposobach na nieskazitelną cerę, podpowiadamy, jak zatroszczyć się o włosy wiosną, tłumaczymy, czym jest bioróżnorodność i dlaczego moda poświęca jej tak wiele uwagi.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Szafie vintage rozmawiamy z Barbarą Kruk, znaną blogosferze jako Ciao Basia. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest autobiografia Jacka Poniedziałka „(Nie)Dziennik”. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić z wytęsknieniem spoglądamy w stronę żoliborskiej Cafe Bar Havany. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama o inspiracje pytamy ilustratorkę Oleksandrę Balytską.

Ciao Basia / Fot. Archiwum własne

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy „Argonautów” Maggie Nelson, o której piszemy w nowej odsłonie cyklu Książka na weekend. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy niezmiennie zabawne „Biuro”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij