Znaleziono 0 artykułów
05.09.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 05-11.09.2022

05.09.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Kulisy tygodni mody, najważniejsze trendy jesieni i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. przybliżamy historię kultowych balerinek Chanel, wybieramy najmodniejsze wacky bags i podpowiadamy, jak zadbać o włosy po letnich upałach.

(Fot. Getty Images)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Dla Bliźniąt to czas ważnych decyzji, dla Raków moment poważnych deklaracji w związkach, a dla Strzelców lepszej organizacji dnia i rozwijania pasji – sprawdź, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowym Trendzie miesiąca sprawdzamy, jak nosić ubrania i dodatki à la stylowa motocyklistka. W czwartek podajemy najsmaczniejsze przepisy z książki „Szakszuka. Kuchnia Jerozolimy”. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „Willę miłości”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij