Znaleziono 0 artykułów
06.09.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 06-12.09.2021

06.09.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Relacje z tygodni mody, rozmowy z osobistościami świata mody i kultury, najgorętsze trendy sezonu i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Czekają nas intensywne dni pełne wyzwań zawodowych. Po pracowitym tygodniu należy się odpoczynek – kolejny weekend należy do imprez, randek i wyjazdów.

Fot. materiały prasowe

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. Zaglądamy do dizajnerskiego apartamentu Ricka Owensa w Wenecji, sprawdzamy, czy bawełniane torby naprawdę są dobre dla planety, i wybieramy najgorętsze trendy jesieni.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu powracamy do „Orlando” z Tildą Swinton w roli głównej. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania zestaw kosmetyków do oczu. Z kolei w czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do Pizzaiolo w Warszawie.

Fot. Getty Images

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy przeczytać „Nie w humorze” Fran Leibowitz, naszą Książkę tygodnia. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy „Turbulencje”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij