Znaleziono 0 artykułów
11.01.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 11-17.01.2021

11.01.2021
(Kolaż Agata Wojtczak)

Historia mody, najważniejsze trendy sezonu, polecenia kulturalne i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Koziorożec zrealizuje sekretny plan, Skorpion wpadnie na nowe pomysły, Waga doradzi przyjaciołom.

Kostium łabędzia autorstwa Rudi Gernreich

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu poznacie proste sposoby, jak dbać o planetę każdego dnia, dowiecie się więcej o dziedzictwie domów mody, a także przeczytacie o najciekawszych wystawach roku.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowym Trendzie miesiąca dowiecie się, czym jest shaket – obowiązkowy element naszej wiosennej szafy. W środę startujemy z nowym cyklem literackich poleceń. W tym tygodniu powracamy do słynnego eseju Jun'ichirō Tanizaki o japońskiej estetyce. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić MOD Donuts. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z ilustratorką Marią Regucką. 

(Il. Maria Regucka)

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment książki „Sekret mojego męża”, nowej powieści Liane Moriarty, autorki „Wielkich kłamstewek”.  Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy debiutancki horror Roberta Eggersa „Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii” z Anyą Taylor-Joy („Gambit królowej”) w roli głównej.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij