Znaleziono 0 artykułów
11.07.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 11-17.07.2022

11.07.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Horoskop na nadchodzące dni, ikony stylu i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu opisujemy zrównoważone materiały, które mają szansę zrewolucjonizować branżę mody, zaglądamy za kulisy ceremonii ślubnej w zabytkowym zamku, i publikujemy osobisty esej Emmy Thompson o tabu wokół seksualności dojrzałych kobiet.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Lwy czeka konfrontacja z osobami o trudnym charakterze, Skorpiony stracą cierpliwość do tych z wygórowanymi oczekiwaniami, a Koziorożce do wiecznych malkontentów – zobacz, co przyniesie nowy tydzień.

Nie zapomnijcie sprawdzić nowych odsłon stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przypominamy niezapomniane stylizacje Mirandy Priestly z filmu „Diabeł ubiera się u Prady”. W czwartek przygotowaliśmy dla was przepis na czekoladowe pralinki, które pasują do kawy. W piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

(Fot. Vogue Polska Living)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „Dom Gucci”, który właśnie trafił na platformę HBO Max. W niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij