Znaleziono 0 artykułów
12.07.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 12-18.07.2021

12.07.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Najciekawsze zjawiska w świecie mody, inspirujące rozmowy, sprawdzone polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek, w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Lew poczuje przypływ twórczej energii, Skorpion szczerze powie znajomym, co robią nie tak, a Wodnik przypadkiem wpadnie na kogoś bardzo interesującego.

Fot. The Alternation

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu pytamy ekspertów, jak pandemia odbiła się na naszym zdrowiu psychicznym, wybieramy nuty zapachowe, które dopełnią wasze letnie stylizacje i sprawdzamy, jak w tym sezonie nosić klasyczną białą koszulę.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu wybieramy najlepsze stylizacje Elle Woods z filmu „Legalna blondynka”. W czwartek, razem z Coffeedesk, przygotowaliśmy dla was orzeźwiające przepisy na kawę w trzech odsłonach. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z artystką Agatą Chudzik.

Fot. Jakub Jasiński

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy przeczytać „Rok magicznego myślenia” Joan Didon, naszą Książkę tygodnia. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy słodko-gorzkie „After Life” z Rickym Gervaisem w roli głównej.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij