Znaleziono 0 artykułów
13.07.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 13-19.07.2020

13.07.2020
(Kolaż Agata Wojtczak)

Ikony z ekranu, przewodniki po najważniejszych stolicach mody i najważniejsze trendy miesiąca – to wszystko i wiele więcej znajdziecie w naszej aplikacji. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Rozpoczynamy nowy tydzień. Jak co poniedziałek w aplikacji znajdziecie horoskop na nadchodzące dni. Strzelec potrzebuje wolności, Bliźnięta popatrzą na świat z optymizmem, a Koziorożec rozwinie talenty.

Tradycyjnie czekają na was również teksty z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu m.in. sylwetka Mowaloli Ogunlesi, która stanie na czele zespołu kreatywnego Yeezy GAP, ekskluzywny wywiad z Jonathanem Andersonem, twórcą marki JW Anderson i dyrektorem kreatywnym Loewe, oraz wyjątkowy przewodnik po najważniejszych stolicach mody.

(Fot. Getty Images)

We wtorek w ramach serii „Ikony z ekranu” Anna Konieczyńska przyjrzy się stylizacjom znanych postaci z dużego i małego ekranu. Bohaterką kolejnej odsłony cyklu jest Fran Fine z serialu „Pomoc domowa” (amerykańskiego pierwowzoru „Niani”).

Jak w każdą środę w aplikacji znajdziecie fragment najciekawszych książkowych nowości. Tym razem będzie to reportaż Anny Sulińskiej, w którym autorka kreśli portrety niezwykłych kobiet, pokazując, że rywalizacja, wola walki i potrzeba zwycięstwa nie mają płci.

W czwartek coś dla fanów kulinarnych doznań. Jessica Nadziejko podzieli się z nami sprawdzonymi przepisamin na dania z bobem w roli głównej. W czwartek również w aplikacji znajdziecie wyjątkowy konkurs. Do wygrania nowa książka Izabeli Kosmali/Świerczyńskiej "Projekt rozwód".

Z kolei w piątek w kolejnej odsłonie cyklu „Trend miesiąca” przyjrzymy się dekoltom. Odważny, ale nieobcesowy. Zwracający uwagę. Ostry niczym litera „V”, ale jednocześnie elegancki. Podpowiemy, jakie wycięcia najlepiej sprawdzą się latem.

(Fot. materiały prasowe)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotę subiektywnym przewodnikiem po najpiękniejszych miejscach na świecie podzieli się piosenkarka Rosalie. W niedzielę natomiast będzie na was czekać kolejna odsłona cyklu „Film tygodnia”, a w zakładce podcasty – czwarty odcinek serii „Ciało ma głos” x Durex.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij