Znaleziono 0 artykułów
13.09.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 13-19.09.2021

13.09.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Najważniejsze trendy sezonu, rozmowy z osobowościami świata mody i kultury, sprawdzone polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Ryby przypadkiem spotkają miłość, Bliźnięta będą flirtować, a Byk znajdzie skarby porządkując szafę. Sprawdźcie, co was czeka w tym tygodniu.

Blumarine / Fot. materiały prasowe

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu o zrównoważonej modzie rozmawiamy z Gabrielą Hearst, dyrektorką kreatywną Chloé, wybieramy też najmodniejsze akcesoria sezonu, a razem z ekspertem sprawdzamy techniki na lepszy sen.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Klasyce mody przyglądamy się zjawiskowej sukni balowej od Schiaparelli. Z kolei w czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do piekarni Aromat na pyszne cynamonki. W piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z ilustratorką Mary Zalewską.

Podpis

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotę polecamy sięgnąć po „Piercing” Ryū Murakamiego, naszą Książkę na weekend. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia wracamy do „Zabójczego ciała” z Megan Fox i Amandą Seyfried w rolach głównych.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij