Znaleziono 0 artykułów
13.12.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 13-19.12.2021

13.12.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Najciekawsze trendy, selekcje ubrań, konkursy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

W poniedziałek czeka na was horoskop na najbliższe dni. Baran będzie miał sporo szczęścia, Panna pozwoli sobie na odrobinę ryzyka, a Strzelec znajdzie czas dla siebie. Sprawdźcie, co was czeka w tym tygodniu.

Fot. Søren Jepsen

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu pytamy ekspertów, jak dobierać olejki do typu skóry, typujemy najważniejsze filmy mijającego roku i rozmawiamy z prawdziwą królową świąt, Mariah Carey.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się kreacjom Meryl Streep z kultowej komedii „Ze śmiercią jej do twarzy”. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania zestaw prezentów dla fanów musicalu „West Side Story”. W czwartek razem z marką Proszę Zdrowie przygotowaliśmy dla was świąteczne przepisy. W piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z malarzem i raperem Michałem Żytnickim.

Fot. Getty Images

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment książki „Pamiętnik osób LGBTQ+” poświęcony aseksualności i aromantyczności. W niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy drugi sezon „Wiedźmina”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij