Znaleziono 0 artykułów
14.02.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 14-20.02.2022

14.02.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Kulisy tygodni mody, najgorętsze trendy z wybiegów, horoskop i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Bliźniętom środowa pełnia przyniesie mnóstwo nowych pomysłów, a Koziorożcom dobre widoki na przyszłość, natomiast Wodnikom pozwoli zakończyć stare konflikty – sprawdź, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Fot. Lana Ohrimenko

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu sprawdzamy, czy warto oglądać „Yeen-hyus: Trylogię Kanye”, netfliksową biografię Ye Westa, przyglądamy się bliżej nurtowi space age w modzie i rozmawiamy z polskimi artystami podbijającymi metawers. 

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się stylowi Jennifer Lopez w filmie „Sposób na teściową”. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest książka „Diana. Jej historia”. W czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do herbaciarni Moya Matcha, która działa od niedawna na warszawskim Oleandrowie.

Fot. Acielle / Style du Monde

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy przedpremierową lekturę fragmentu nowej książki Sally Rooney „Gdzie jesteś, piękny świecie”. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy „Pam i Tommy’ego”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij