Znaleziono 0 artykułów
14.06.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 14-20.06.2021

14.06.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Przewodniki po najciekawszych miejscach w Paryżu, wyjątkowe konkursy, historia mody i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Strzelec nauczy się czegoś nowego, Baran rzuci w wir rozrywek, a Lew posłucha intuicji.

Fot. Dan Roberts

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu przybliżamy sylwetki queerowych artystów, podpowiadamy, jak zadbać o paznokcie latem i typujemy nowe gwiazdy modelingu. 

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Klasyce mody przyglądamy się tweedowemu żakietowi Chanel. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest jedno z pięciu zaproszeń na oprowadzanie po wystawie „Taki pejzaż” z Wilhelmem Sasnalem. W czwartek Zofia Cudny podzieli się z nami sprawdzonym przepisem na drożdżówki z owocami, w sam raz na letni piknik. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z malarzem Michałem Żytniakiem.

Fot. Emmie America

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment „Dni barbarzyńców”, nagrodzonej Pulitzerem książki Williama Finnegana. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy „Feel Good”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij