Znaleziono 0 artykułów
14.09.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 14-20.09.2020

14.09.2020
(Kolaż Agata Wojtczak)

Rozmowy ze stylowymi dziewczynami, sprawdzone przepisy i fragmenty bestsellerowych nowości. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Rozpoczynamy nowy tydzień. Jak co poniedziałek w aplikacji znajdziecie horoskop na nadchodzące dni. Bliźnięta wrzucą na luz, Panny poświęcą się przemyśleniom, a Skorpiony będą ćwiczyć asertywność. Przeczytajcie, co czeka was w tym tygodniu.

(Fot. materiały prasowe Rave Review)

Tradycyjnie wybraliśmy też dla was najciekawsze teksty z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu przeczytacie wywiad z reżyserem Xavierem Dolanem, poznacie szwedzką markę, która przerabia stare meble, oraz dowiecie się, na czym polega „feministyczny seks”.

Nie zapomnijcie o nowych odsłonach stałych rubryk. W poniedziałkowej Szafie vintage zaglądamy do garderoby Freakery. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest książka „Seksuolożki. Nowe rozmowy”, kontynuacja bestsellera Marty Szarejko (fragment książki znajdziecie tu). Jak co czwartek – sprawdzone przepisy na śniadania, które dadzą wam siłę na cały dzień. W piątkowej Sztuce ery Instagrama porozmawiamy z malarzem Łukaszem Patelczykiem, który już niedługo zaprezentuje prace na wystawie w Nowym Jorku.

(Fot. materiały prasowe)

W sobotę będziecie mogli przedpremierowo przeczytać fragment nowej książki laureata literackiej Nagrody Nobla Mario Vargasa Llosy (premiera już 30.09). W niedzielnym Filmie tygodnia powrócimy do komedii romantycznej „Mój chłopak się żeni” z Julią Roberts i Cameron Diaz w rolach głównych.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij