Znaleziono 0 artykułów
15.02.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 15-21.02.2021

15.02.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Wyjątkowe wywiady, sprawdzone polecenia, stałe cykle i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Ryby potrzebują więcej wolności, Bliźnięta odpoczynku, a Skorpiony wielkiej zmiany.

Fot. Acielle / Style Du Monde

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu rozmawiamy z Venedą Carter, pochodzącą z Polski stylistką Kim Kardashian West, wybieramy najbardziej obiecujących młodych projektantów, i podpowiadamy, jak w duchu zrównoważonej mody dbać o ubrania.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Szafie vintage poznajemy Ewę Dziurosz, czyli Pomalomani. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest plakat filmu „Helmut Newton: Piękno i bestia”. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić wybieramy się do Must Bake w Gdyni. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z Magdą i Gosią – Enchanted Hunters.

Fot. Tomasz Dubiel

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment książki Lisy Appignanesi „Szalone, złe i smutne. Kobiety i psychiatrzy”, a w niedzielę w Filmie tygodnia stylowy thriller Chan-wook Parka, „Służąca”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij