Znaleziono 0 artykułów
15.03.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 15-21.03.2021

15.03.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Historia mody, stałe cykle, sprawdzone polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Ryby zdobędą uznanie, Wagi zatęsknią za wolnością, a Bliźnięta wezmą się za naukę.

Fot. materiały prasowe

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu sprawdzamy, jak osoby z niepełnosprawnościami są reprezentowane w modzie, przybliżamy sylwetki znanych fotografek pracujących z Diorem i przyglądamy się historii marki Simone Rochy.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowych Sekretach urody rozmawiamy z Marią Dębicką. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić zaglądamy do nowej piekarni rzemieślniczej Chlebotwórcy. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z projektantką i ilustratorką Marleną Stawarz.

Fot. materiały prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy Książkę na weekend – eseje „Mężczyźni objaśniają mi świat” Rebbeki Solnit. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia powracamy do „Niezgodnej”, która miała powtórzyć sukces „Igrzysk śmierci”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij