Znaleziono 0 artykułów
16.08.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 16-21.08.2021

16.08.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Kulisy mody, wyjątkowe konkursy, sprawdzone polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Ryby spotkają kogoś intrygującego, Strzelec znajdzie czas dla przyjaciół, a Bliźniętom powiedzie się w negocjacjach finansowych.

Sohee Park / Fot. materiały prasowe

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu z duetem DJ-ek Simi Haze rozmawiamy o sekretach ich urody, pisarkę Sally Rooney pytamy o jej nadchodzącą powieść, a Hyrama Yabro, jednego z najpopularniejszych urodowych influencerów na TikToku – o to, jak odnaleźć pewność siebie.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest zaproszenie na romantyczną kolację z widokiem na panoramę Warszawy. W czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do gdańskiej pizzerii Ostro.

A. Roege Hove / Fot. materiały prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy przeczytać „Seks w wielkim mieście” Candance Bundshell, naszą Książkę tygodnia, która dała początek kultowej historii Carrie Bradshaw. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy „Climax” Gaspara Noego.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij