Znaleziono 0 artykułów
19.04.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 19-25.04.2021

19.04.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Młodzi projektanci, których warto znać, najgorętsze trendy sezonu, wyjątkowe konkursy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Ryby pomogą innym rozwiązać problemy, Strzelec zrobi porządki, a Bliźnięta zapragną wolności.

Fot. Justin Polkey

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu przybliżamy sylwetkę młodego projektanta Roberta Wuna, powracamy do najgłośniejszych kreacji z oscarowego czerwonego dywanu i wybieramy najmodniejsze modele dżinsów tego sezonu.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowym We wnętrzu zaglądamy do mieszkania Adrianny Zielińskiej, znanej  w blogosferze jako Alabasterfox. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania album „Sztuka pobytu” od Travelicious, w sam raz dla spragnionych podróży. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić zaglądamy do kultowej lodziarni Kolorowej w Poznaniu. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z portrecistką Pauliną Kwietniewską.

Fot. Alabasterfox

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy powieść „Klara i słońce” Kazuo Ishiguro, a w niedzielę serial tygodnia – „Wąż”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij