Znaleziono 0 artykułów
19.07.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 19-25.07.2021

19.07.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Wyjątkowe wywiady, najgorętsze trendy, wiarygodne polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Strzelec ma przed sobą czas sukcesów, Koziorożec wpadnie na niezwykłe pomysły, a Waga pozna inspirujące osoby.

Fot. Dan Roberts

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu sprawdzamy, ile szkodliwego dla środowiska mikroplastiku jest w naszych ubraniach, o kulisach pracy z Chanel rozmawiamy z Olą Rudnicką, a Evana Mocka, gwiazdora nowej „Plotkary”, pytamy o tajniki jego stylu i pielęgnacji.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Klasyce mody przyjrzymy się ikonicznym sukniom Schiaparelli. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania są vouchery na wirtualny przegląd filmowy Azjatyckie kino drogi dostępny na platformie VOD Pięć smaków. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama porozmawiamy z artystą Arkadiuszem Glegołą.

Fot. Matt Yoscary

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy przeczytać „W lesie pod wiśniami w pełnym rozkwicie” Ango Sakaguchi, fragment naszej Książki tygodnia. W niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy „Wszystkie Vermeery w Nowym Jorku”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij