Znaleziono 0 artykułów
19.09.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 19-25.09.2022

19.09.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Relacja z tygodni mody, sprawdzone polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. wybieramy metalowe meble i dekoracje do domu, wyjaśniamy, czym jest breadcrumbing, i rozmawiamy z Leanne Elliot-Young i Cattytay z Institute of Digital Fashion.

Proenza Schouler / Fot. Hunter Abrams

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop tygodniowy. Dla Raków to najlepszy czas na realizację marzeń, dla Strzelców okazja, by rozwiązać rodzinny problem, a dla Wag szansa na dodatkowy zarobek – sprawdź, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowych Sekretach urody zaglądamy do kosmetyczki redaktorki Vogue.pl Agnieszki Zygmunt. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest książka Martina Winkelhofera „Cesarzowa. Pierwsze lata Sisi na wiedeńskim dworze”. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Coach / Fot. Hunter Abrams

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „Prey”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij