Znaleziono 0 artykułów
20.09.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 20-26.09.2021

20.09.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Kulisy tygodni mody, najważniejsze trendy sezonu, postaci, które warto znać i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Wodnik znajdzie odpowiedzi na ważne pytania, Strzelec ma szansę na zarobek, a Waga na relaks. Sprawdźcie, co czeka was w tym tygodniu.

Fot. Acielle/StyleDuMonde

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. Przyglądamy się najmocniejszym trendom urodowym jesieni, zaglądamy za kulisy ślubnych ceremonii, a z Lisą z k-popowego zespołu Blackpink rozmawiamy o jej solowym debiucie.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania są zaproszenia na wirtualny seans filmu „Miłości po sąsiedzku” z Emily Blunt i Jamiem Dornanem. W czwartek wyglądajcie sezonowych przepisów z książki „Smak dzikich roślin”.

Fot. materiały prasowe Halpern

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotę polecamy sięgnąć po „Beautiful World, Where Are You” Sally Rooney, naszą Książkę na weekend. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy nowość, „Dziewięcioro nieznajomych”. Podobno Nicole Kidman urodziła się, by w nim zagrać. Sprawdzimy.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij