Znaleziono 0 artykułów
20.12.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 20-26.12.2021

20.12.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Pomysły na prezent last minute, sprawdzone przepisy, filmowe polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

W poniedziałek czeka na was horoskop na najbliższe dni. Rak w końcu znajdzie chwilę na odpoczynek, Waga postawi na działanie, a Ryby wyjaśnią tajemnicę z przeszłości. Sprawdźcie, co was czeka w tym tygodniu.

Fot. Getty Images

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu wybieramy najbardziej pożądane ubrania i dodatki mijającego roku, rozmawiamy z Maxwellem N. Burnsteinem, twórcą kolaży, które pokochały takie marki jak Fendi i Louis Vuitton, oraz sprawdzamy, jakimi tematami żyliśmy przez ostatnie 12 miesięcy.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się stylizacjom Cate Blanchett w filmie „Carol”. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania książka „Piąta aleja, piąta rano” o kulisach powstania „Śniadania u Tiffany’ego”. W czwartek mamy dla was przepis na idealne, czekoladowe ciasto od Chanel. W piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z artystką Adą Sokół.

Ada Sokół / Fot. Lola Banet

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment książki „Glossy. Historia Vogue’a”, a w niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy „Holiday”, w sam raz na zakończenie świąt.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij