Znaleziono 0 artykułów
21.03.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 21-27.03.2022

21.03.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Stylowe porady, popkulturowe polecenia, nowe odcinki podcastów i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu m.in. zaglądamy do nowego butiku Diora w Paryżu, przyglądamy się fascynującej biografii Davida Hockneya i rozmawiamy z ukraińską projektantką Anną October.

Fot. Acielle/Style Du Monde

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Panny wejdą w posiadanie bardzo cennych informacji, Byki powiedzą komuś wprost, co o nim myślą, a Koziorożce w końcu poczują, że mają kontrolę nad swoim życiem. Sprawdź, co czeka cię w przyszłym tygodniu.

Wraz z nadejściem wiosny startujemy z nowymi cyklami. We wtorek zaglądamy do kosmetyczki silver influencerki Mette Sørrig Andersen. W czwartek przygotowaliśmy dla was przepis na prosty i szybki lunch z batatami w roli głównej. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Fot. IMaxTree

Weekend również zapowiada się ciekawie – nie tylko z powodu zbliżających się Oscarów. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „Life & Beth z Amy Schumer”. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij