Znaleziono 0 artykułów
22.08.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 22-28.08.2022

22.08.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Modowe inspiracje na ostatnie tygodnie wakacji, urodowe porady, horoskop na nadchodzące dni i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu zaglądamy za kulisy ceremonii ślubnej z suknią Simone Rochy w roli głównej, przybliżamy krótką historię dżinsowej mini i wybieramy nową generację gwiazd wielkiego i małego ekranu.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Panny przez najbliższe dni będą w doskonałym humorze, Ryby spędzą leniwy koniec wakacji, za to Strzelcom Mars da siłę do działania – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowych Sekretach urody zaglądamy do kosmetyczki redaktorki Vogue.pl Agnieszki Zygmunt. W czwartek wybraliśmy przepis na ulubione śniadanie Gwyneth Paltrow. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

(Fot. materiały prasowe)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „Ród smoka”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij