Znaleziono 0 artykułów
23.08.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 23-29.08.2021

23.08.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Najważniejsze trendy sezonu, rozmowy z osobowościami świata mody i kultury, wyjątkowe konkursy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Bliźnięta stracą cierpliwość, Raki poproszą o pomoc, a Wodniki mogą kłócić się o pieniądze. Sprawdźcie, kogo unikać w ostatnim tygodniu wakacji.

Fot. materiały prasowe

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu rozmawiamy z Michaelem Anthonym, ulubionym makijażystą Ariany Grande, przyglądamy się fenomenowi marki Madea, którą noszą takie gwiazdy jak Beyoncé i Rihanna, oraz wybieramy się w podróż po Nowym Jorku śladami bohaterów nowej „Plotkary”.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorek przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest podwójne zaproszenie na wieczór z kobiecym rapem w ramach festiwalu Ephemera. Zagrają, m.in. Alyona Alyona i bbymutha. W środowej Ikonie z ekranu podziwiamy styl Angeliny Jolie w filmie „Turysta”. Z kolei w czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do Dal Dalla Gelato.

Fot. Acielle / Style du Monde

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment nowej książki Olgi Gitkiewicz „Krahelska. Krahelska”. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy „Panią Dziekan”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij