Znaleziono 0 artykułów
24.10.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 24-30.10.2022

24.10.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Sezonowe selekcje, sprawdzone polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. tłumaczymy, czym jest mermaidcore, przybliżamy historię kultowego Valentino Rosso i sprawdzamy, co czeka europejskie lodowce.

(Fot. Getty Images)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższy tydzień. Skorpiony zamkną nierentowne projekty, Wodniki i Byki będą musiały zmierzyć się z nerwowym początkiem tygodnia, a Lwy pokonać niechęć do pracy – zobacz, co czeka cię w nadchodzących dniach.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowym Trend Alert pod lupę bierzemy fenomen marki Diesel. W czwartek dzielimy się przepisem na belgijskie gofry z czekoladą. Z kolei w piątek wybieramy najlepsze stylizacje mijającego tygodnia.

(Fot. IMaxTre)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „Legalną blondynkę”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij