Znaleziono 0 artykułów
25.01.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 25-31.01.2021

25.01.2021
(Kolaż Agata Wojtczak)

Najgorętsze trendy w modzie i urodzie, sprawdzone polecenia, autorskie cykle i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Strzelca zaskoczą nieplanowane randki, Lew znajdzie natchnienie, a Wadze w koncentracji pomogą domowe porządki.

(Fot. materiały prasowe Nanushka/Jeremy Everett)

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu podpowiadamy, jak kupować wegańską modę, sprawdzamy, dlaczego kwiaty poprawiają samopoczucie, pytamy też ekspertów o trendy w koreańskiej pielęgnacji.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorek startujemy z nowym – We wnętrzu. Pierwszym bohaterem został Grzegorz Stępnik, którego profil na Instagramie obserwuje prawie 17 tys. osób. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić zaglądamy do Miss Mellow. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z fotografką Kasią Bielską.

(Fot. Getty Images)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotniej Książce na weekend polecamy nieukończoną autobiografię Prince’a „The Beautiful Ones”, a w niedzielnym Serialu tygodnia – „Chilling Adventures of Sabrina”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij