Znaleziono 0 artykułów
26.04.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 26.04-02.05.2021

26.04.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Wyjątkowe wywiady, sprawdzone przepisy, najgorętsze trendy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Ryby mogą liczyć na korzystne zbiegi okoliczności, Waga na zaskakujące spotkanie po latach, a Strzelec na spotkanie kogoś nowego. Sprawdźcie, co was czeka przed majówką.

Fot. materiały prasowe Fashion East

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu sprawdzamy, czy tkaniny pozyskiwane z grzybów mogą zmienić oblicze branży, i przyglądamy się renesansowi timberlandów.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się ponadczasowym stylizacjom Elviry Hancock z „Człowieka z blizną”. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić zaglądamy do pizzerii W Orbicie Słońca. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z piosenkarką Kaśką Sochacką.

Fot. East News

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotę zapraszamy was na wspólną podróż do Japonii. Razem z Sonok Sakai, autorką wydanego niedawno po polsku bestsellera „Prawdziwa kuchnia japońska”, przygotujemy trzy (nie)tradycyjne dania z Kraju Kwitnącej Wiśni. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy „Wredne dziewczyny”, które trafiły na ekrany 17 lat temu.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij