Znaleziono 0 artykułów
26.07.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 26.07-01.08.2021

26.07.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Najciekawsze postacie świata mody i sztuki, przewodniki po najgorętszych wakacyjnych kierunkach, rozmowy z ekspertami i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Wodnik będzie miał przypływ gotówki, Byk odpływ stresów, a na Raki czekają sympatyczne niespodzianki w miłości.

Fot. Ethan James Green/Trunk Archive

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu zaglądamy za kulisy wyjątkowej inicjatywy Chanel, pytamy ekspertów, jak właściwie zadbać o skórę latem i sprawdzamy, czym jest „modowe wypalenie”.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu zachwycamy się elegancją Moniki Bellucci w filmie „Malena”. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest książka „Atlas naturalnego piękna”. W czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do La Bàn, nowej restauracji serwującej tradycyjną wietnamską kuchnię. Z kolei w piątkowej Sztuce Instagrama rozmwiamy z ilustratorką Natalią Koncą.

Fot. Getty Images

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy przeczytać „W lesie pod wiśniami w pełnym rozkwicie” Ango Sakaguchi (tłum. Karolina Bednarz, wyd. Tajfuny), naszą Książkę tygodnia. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy „Crashing”, debiutancką serię Phoebe Waller-Bridge.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij