Znaleziono 0 artykułów
27.06.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 27.06-03.07.2022

27.06.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Relacje z tygodni mody, nowe marki i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu rozmawiamy z projektantami, którzy tworzą kolekcje z zużytych laptopów i smartfonów, publikujemy osobisty esej Thoma Browne’a i wybieramy perełki polskiego dizajnu.

(Fot. Katarzyna Gatkowska)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Barany będą mogły bezkarnie uciec od domowych obowiązków, Bliźnięta pogodzą skłóconych znajomych, a Panny odkryją pilnie strzeżone sekrety – sprawdź, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowym Trendzie miesiąca wybieramy najmodniejsze wzory tego sezonu. W czwartek przygotowaliśmy dla was przepis na wakacyjną sałatkę. W piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

(Fot. Phil Oh)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „Niepokornych”. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij