Znaleziono 0 artykułów
27.09.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 27.09-03.10.2021

27.09.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Relacje z tygodni mody, najważniejsze trendy sezonu, postacie, które warto znać i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Skorpion będzie flirtował, Rak dobrze posprząta, a Wodnik wygra w negocjacjach. Sprawdźcie, co was czeka w tym tygodniu. 

Fot. Getty Images

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu pytamy ekspertów, jak zadbać o zmęczone oczy, zaglądamy do szafy Duy Lipy i przybliżamy sylwetki młodych projektantów, którzy łączą autorską estetykę z troską o środowisko. 

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowym Trendzie miesiąca sprawdzamy, jak będziemy nosić peleryny w tym sezonie. W czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do futurystycznej Palomy Inn. W piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z fotografem Kacprem Godlewskim.

Paloma Inn / Fot. materiały prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotę przygotowaliśmy dla was fragment nowej książki Marty Szarejko „Stany ostre. Jak psychiatrzy leczą nasze dzieci”. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy „Emę” Pabla Larraina.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij