Znaleziono 0 artykułów
28.02.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 28.02-06.03

28.02.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Nowe, modowe cykle, rozmowy z ekspertami, najważniejsze wydarzenia ze świata popkultury i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu rozmawiamy z ukraińskimi artystami i artystkami o rzeczywistości wojny, sprawdzamy, jak jeszcze możemy pomóc naszym sąsiadom, i przyglądamy się wyrazom solidarności dla Ukrainy.

Fot. Getty Images

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Lwy czeka nerwowy tydzień, ale wszystko skończy się dobrze. Panny w końcu wynagrodzą sobie wszystkie podjęte dotychczas trudy, a Strzelce z dumą powiedzą: „a nie mówiłem?”. Sprawdź, co czeka cię w tym tygodniu.

Wraz z nadejściem wiosny startujemy z nowymi cyklami. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się kreacjom Cate Blanchett w filmie „Niezwykły przypadek Benjamina Buttona”. W czwartek przygotowaliśmy dla was przepis na pożywne śniadanie, a w piątek listę najlepiej ubranych gwiazd ostatnich dni.

Fot. Getty Images

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „Niewidzialną nić”, nową komedię Netfliksa. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij