Znaleziono 0 artykułów
28.06.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 28.06-04.07.2021

28.06.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Wyjątkowe rozmowy, najgorętsze trendy sezonu, sprawdzone polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Bliźnięta będą podziwiane, Panna stworzy coś niepowtarzalnego, a Strzelec pojedzie na wakacje.

Fot. materiały prasowe Alternation

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu Nicolas Ghesquière, dyrektor kreatywny Louis Vuitton wybiera architektoniczne perełki z całego świata, sprawdzamy, dlaczego coraz więcej gwiazd rezygnuje z mediów społecznościowych i rozmawiamy z Meadow Walker, nową gwiazdę modelingu i córkę aktora, Paula Walkera.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowym trendzie miesiąca sprawdzamy, jak nosić róż, najmodniejszy kolor sezonu. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest zestaw kosmetyków do pielęgnacji od marki Yoskine. W czwartek zaglądamy do Drukarni, jednej z najlepszych kawiarni w Gdańsku. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z projektantem Jakubem Jasińskim.

Fot. materiały prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment książki „Wąski pas lądu”, wyjątkowego portretu jednego z największych malarzy XX wieku – Davida Hockneya. W niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy netfliksową nowość, „Książęta”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij