Znaleziono 0 artykułów
28.12.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 28.12.2020-03.01.2021

28.12.2020
(Kolaż Agata Wojtczak)

Wyjątkowe wywiady, sprawdzone polecenia, pierwsze przewidywania na nadchodzący rok i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Bliźnięta potrzebują odpoczynku, Strzelec towarzystwa, a Ryby miłości.

(Fot. materiały prasowe Netflix)

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu eksperci podzielą się z wami sprawdzonymi sposobami na zakupy w second-handach, poznacie najciekawsze astrologiczne profile na Instagramie i dowiecie się, dlaczego kalosze są modne.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. W poniedziałkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się niezapomnianym stylizacjom Vivian Ward z „Pretty Woman”. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania specjalne zaproszenia na domowy seans wybranego filmu z festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Na osłodę Jessica Nadziejko przygotowała przepis na idealny sernik. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z ilustratorką Agą Giecko.

(Fot. Jessica Nadziejko)

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment nowej książki Bartka Kieżuna „Stambuł do zjedzenia”. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy widowiskowy film Baza Luhrmanna, "Wielki Gatsby". W sam raz na sylwestra. 

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij